DARUJ SDM+POTREBUJEM POMOC SO SDM

separator

Ako iste viete, toto leto nás čaká najväčšia udalosť pre mladých katolíkov Svetové dni mládeže v Lisabone( v lete 2023), viac na www.svetovednimladeze.sk
Mnohí mladí si to však z finančných dôvodov nemôžu dovoliť, nakoľko celkové náklady sa šplhajú k sume 800€.

Možno ste sa v minulosti SDM sami zúčastnili a zažili ste silnú skúsenosť stretnutia s Bohom, možno by ste sa SDM radi opäť zúčastnili, no pracovné či rodinné povinnosti Vám to neumožňujú. Stále však môžete pomôcť mladým, aby peniaze neboli prekážkou zažiť atmosféru Svetových dni mládeže taktiež.

Svoj finančný dar pre mladých zo Spišskej diecézy môžete zaslať na číslo účtu: SK75 0900 0000 0051 9762 8514 a do poznámky uviesť: Dar.

Už teraz ďakujeme všetkým štedrým darcom. O priebehu kampane Vás budeme informovať.

 

POTREBUJEM FINANČNÚ POMOC SO SDM
Chceme tiež povzbudiť tých mladých, ktorí takúto finančnú pomoc potrebujú, aby vyplnili tento formulár:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQf2VeYic4IuFLRQNtt5EyO3_ZuNBkP10T9OKleatMGNQnKA/viewform?fbclid=IwAR2j00gFAFzKWCBiD2KzkcsROqkIy4QZ2ZIBhcgofYpoTzsKncVcfD00sPw

Tento formulár je určený pre tých mladých SPIŠSKEJ DIECÉZY, ktorí túžia ísť na Svetové dni mládeže v Lisabone, no finančná situácia im to neumožňuje. Vyplnenie formulára neznamená automatické zabezpečenie financií, spoločne však urobíme všetko pre to, aby sme potrebné peniaze získali a vy ste sa mohli spolu s nami SDM zúčastniť. Prihlasovanie na finančnú pomoc je do 30. apríla 2023, nakoľko registrácia na SDM sa uzatvára na konci mája. Finančnú pomoc budeme poskytovať postupne podľa dátumu prihlásenia.


 

0 0 votes
Article Rating
Pozdieľaj sa: