Pozvánka do modlitby za pápeža Františka

separator

“Bratia a sestry, dobrý večer!”

Pamätáte sa na tieto slová pápeža Františka, ktorými sa nám prihovoril tesne po svojom zvolení? A vedeli ste, že odvtedy ubehlo už 10 rokov? Je to tak, 13. marca 2013 sa stal hlavou našej cirkvi a odvtedy sme svedkami jeho láskavej, obetavej a pokornej služby. Sme Bohu vďační, že nám daroval takéhoto pastiera a chceme sa zaňho spolu s vami modliť.

Zjednoťme sa v pondelok 13. marca 2023 o 17:30 hod (alebo iný čas ktorý Vám vyhovuje) a pomodlime sa modlitbu krížovej cesty na úmysly svätého otca práve tam, kde sa nachádzame. Pozývame vás tiež zúčastniť sa celosvetovej výzvy – pomodlite sa za pápeža Františka modlitbu Zdravas Mária a zapáľte virtuálnu sviečku na tejto stránke: https://www.decimus-annus.org/site/index?fbclid=IwAR2UG-9F5EDytjHwdpN51ea13XPgoVWWO-Skzx3gExl-o9bsqRZsxmJlLMM. Nachádza sa tam tiež mapa sveta, na ktorej môžete vidieť už viac ako 3 000 000 horiacich sviec. Rozsvieťme spolu Spišskú diecézu modlitbou za pápeža Františka.

 

P.S. Náš tip na modlitbu krížovej cesty – Krížová cesta inšpirovaná myšlienkami pápeža Františka. https://nova.dkuspis.sk/clanky/608-Krizova-cesta-s-papezom-Frantiskom-podla-jeho-prihovorov-a-myslienok/3-Farska-katecheza/2-Namety-na-farsku-katechezu/2-Liturgicka-katecheza/2-Namety-na-Post-a-Velku-noc

0 0 votes
Article Rating
Pozdieľaj sa: