Diecézny výstup mladých do Tatier

separator

Ahojte, priatelia,
v sobotu 10. októbra  2020 sa chceme spolu s vami vydať na túru do Tatier. Vybrali sme trasu smerom na Bystrú lávku (2300 m. n. m.), ku ktorej sa dostaneme cez Furkotskú dolinu a následne sa Bystrou lávkou dostaneme do Mlynickej doliny.  
Trasou nás budú sprevádzať duch. správca Centra Premeny vo Važci o. Ľuboš Laškoty a jediný horský záchranár – kňaz – Ján Dubecký. Určite to bude skvelý čas na kvalitný rozhovor, sv. spoveď a nové priateľstvá.

Čo si vziať so sebou: Dobrú obuv do hôr, teplé oblečenie, dobrú náladu (ak ti bude chýbať, my sa ti ju pokúsime dodať;)), niečo pod zub (niečo výdatné i niečo s rýchlym prísunom energie), tekutiny (najlepšie teplý čaj, káva,…) na cca 8 h. chôdze v kopcoch,…

Poistenie: Ak máte viac než 18 rokov, musíte si vybaviť vysokohorské poistenie (napr. UINON online), účastníkom do 18 rokov prepláca príp. výdavky na záchrannú akciu štát (viac info).

Termín: 10. 10. 2020 (sobota)
Čas a miesto: Stretneme sa a začneme o 8,20 h. sv. omšou v Kostole Povýšenia sv. Kríža na  Štrbskom Plese (sv. omša bude v súlade s novými platnými hygienickými opatreniami).

Tešíme sa na vás+

P.S. Výstup je určený pre mladých vo veku od 15 rokov. Účastníci pod 18 rokov musia so sebou priniesť podpísaný informovaný súhlas od zákonného zástupcu, preto nám v prípade záujmu o účasť maloletých osôb napíšte na daniel.komisia@gmail.com a my vám následne pošleme toto tlačivo na vyplnenie a podpísanie. 

0 0 votes
Article Rating
Pozdieľaj sa: