Diecézny výstup mládeže na Téryho chatu 11.2.2023

separator

 
Ako už býva zvykom, aj túto zimu sme sa rozhodli zorganizovať diecézny výstup mladých. Naším prvotným cieľom bola Téryho chata, ale v dôsledku počasia v uplynulých dňoch a lavínovému nebezpečenstvu, sme sa rozhodli pre zmenu – naším cieľom bude Zamkovského chata.
 
Stretneme sa v sobotu 11.2.2023 o 8:00 hod v novom kostolíku v Starom Smokovci (kostol sv. Petra a Pavla), kde budeme sláviť sv. omšu, po ktorej sa začne výstup.
 
Lokalita kostola: 
https://sk.mapy.cz/zakladni?x=20.2192230&y=49.1373010&z=17
 
 
Predpokladaný návrat do Starého Smokovca je o 14:30
 
Čo si so sebou vziať?
Dobrú obuv do hôr, teplé oblečenie, niečo pod zub a tekutiny (najlepšie teplý čajík) na 8 hodinovú turistiku. Odporúčame vám mať so sebou aj mačky (nesmeky) a trekingové paličky, nakoľko horský terén v zime býva náročný. Nezabudnite si pribaliť dobrú náladu a chuť spoznať nových ľudí.
 
Ak sa nemáte ako dostať do Starého Smokovca a toto je jediný dôvod, ktorý by vám bránil prísť, príďte k nám do Važca a dopravíme vás tam. Ponúkame vám možnosť prespať v centre vo Važci z 10. na 11. 2. 2023. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na kristina.komisia@gmail.com.
 
Ak máte viac než 18 rokov, musíte si vybaviť vysokohorské poistenie (napr. UNION online), účastníkom do 18 rokov prepláca prípadné výdavky na záchrannú akciu štát.
V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom mailu kristina.komisia@gmail.com
 
P. S. Výstup je určený pre mladých vo veku od 15 rokov. Účastníci pod 18 rokov musia so sebou priniesť podpísaný informovaný súhlas od zákonného zástupcu, preto nám v prípade záujmu o účasť maloletých osôb napíšte na kristina.komisia@gmail.com a my vám následne pošleme toto tlačivo na vyplnenie a podpísanie.
0 0 votes
Article Rating
Pozdieľaj sa: